Co się znajduję na Twoim biurku w tym momencie?

Na pewno komputer i dokumenty. Co jeszcze widzisz? Kubek kawy, zszywacz, pomadkę i kilka zdjęć, być może? Może kwiaty, jeśli masz szczęście.

Jeśli by się naprawdę nad tym zastanowić, to spędzamy dużą część naszego życia przy biurku, ale o tych godzinach łatwo zapominasz podczas zakupów produktów kosmetycznych. Bardziej prawdopodobne jest, że kupisz nową pomadkę na wyjście w weekendową noc lub na nachodzący ślub niż na „wtorek po południu”.

Ze względu, że większość z nas spędza tak dużo czasu za biurkiem, postanowiliśmy zastanowić się co może się tak naprawdę przydać między 9 a 17 w trakcie naszej pracy. Przedstawiamy pięć produktów, które będą nadawać się idealnie. Zapoznajcie się ze zestawieniem poniżej.

1064

Pierwszy i najważniejszym jest Aromatic Stress Treatment. To twój ratunek w trakcie stresującego dnia w pracy! Działa kojąco, jego uspokajający zapach rozładowuje stres, niepokój i napięcie. A to wszystko dzięki cyprysowi, drzewu sandałowemu i olejkom eterycznym z kadzidłowca. Kwiatowy zapach nie będzie przeszkadzać nikomu z Twojego otoczenia, a wręcz przeciwnie, współpracownicy, będą zastanawiać się co tak ładnie pachnie.

 

TH.COMPLEX

Replenishing Nutrient Complex to kolejny ulubiony produkt do stosowania w biurze. Osobiście uwielbiam nakładać go na swoje policzki, a następnie wcierać. Zdrowy blask skóry gotowy w przeciągu kilku sekund! Ten wielozadaniowy produkt potrafi zrobić naprawdę wszystko, więc dobrze mieć go pod ręką. Możesz go aplikować na suche skórki, na twarz, a nawet usunąć powstałe smugi w makijażu Twoich oczu, ponieważ posiada niedrażniącą formułę!

 

Rejuventaing Hand Cream to nasz ulubieniec wśród nowości. W przeciwieństwie do innych kremów do rąk, dłonie nie są lepkie i pachną jak potpourri (pachnąca, ziołowo – kwiatowa mieszanka). Krem posiada zaskakująco lekką konsystencję, która szybko wchłania się, pozostawiając na skórze miękkie, matowe i nietłuste wykończenie. Produkt posiada klasyczny lekki kwiatowy zapach i jasno zielone opakowanie, które z całą pewności będzie pozytywnie Cię nastrajać. To wszystko sprawia, że może być również świetnym prezentem dla współpracowników.

924

Hydrating Floral Essence to produkt, który prawdopodobniej twój współpracownik siedzący przy biurku obok będzie pożyczał najczęściej. Ta lekka, wolna od substancji tłuszczowych mgiełka błyskawicznie przywraca skórze blask i uzupełnia braki nawilżenia. Twój makijaż będzie wyglądał lepiej, dzięki nawilżeniu jakie uzyskasz stosując produkt. To produkt świetnie poprawiający nastrój, dzięki któremu możesz zrelaksować się w ciągu dnia. Jeśli chcesz uzyskać mocniejszy efekt odświeżenia, włóż produkt do lodówki znajdującej się w biurze.

 

beadored

Jest tylko jedna rzecz, która może pocieszyć mnie w ciągu dnia. Jest to odrobina koloru na moich ustach. Pomadka Be Adored, to ulubiony produkt pielęgnacyjny dla moich ust.

 

 

 

 

1387085-tata-harper-love-potion-a

Musisz poznać Love Potion! Te perfumy sprawiają, że każdy dzień staje się lepszy. Zapach tego produktu zmienia się w zależności od użytkownika. To aromaterapeutyczny zabieg, który został tak skonstruowany, aby poprawić Ci nastrój. Po powąchaniu, jedno co powiesz to: Tak, poproszę!

 

 

Poznaj produkty Tata Harper w naszym sklepie.

Tłumaczenie i opracowanie Olga Miedzińska, Warsztat Piękna.

biurko       

Co posiadasz na swoim biurku? Napisz w komentarzu poniżej!

favicon-128x128_wybranyTłumaczenie i opracowanie Olga Miedzińska.