RAHUA CONDITIONER

Wioletta, 25 lat

Odżywka bardzo przypadła mi do gustu. Odżywkę RAHUA nakładam na całą długość włosów i lekko wmasowuję w skalp. Po jej użyciu włosy są gładkie i dobrze się układają. W przypadku dłuższego stosowania włosy na pewno się wzmocnią, bo doskonale działa olejek zawarty w produkcie. Konsystencja jest bardzo przyjemna i ułatwia dozowanie produktu, zapach ciężko porównać z czymś innym – jest świeży i słodki zarazem. Odżywki używam od zakupu – ok. 1,5 tygodnia, ale myję włosy codziennie, produkt jest wydajny. Myślę, że powrócę do tej serii na pewno. Wielki plus daję za naturalny skład i fakt, że jest to kosmetyk wegański.

Deklaracja marketingowa

W 100% naturalny i organiczny, produkt o podwójnym działaniu zarówno, jako odżywka, jak i preparat utrwalający do stylizacji włosów. Gęsta, bogata w składniki formuła nieobciążająca włosów sprawia, że włosy stają się łatwe do układania i miękkie. Idealny preparat do włosów po zabiegach koloryzacji. Kluczowy składnik olej Rahua wzmacnia i odżywia słabe, zniszczone włosy jednocześnie regenerując skórę głowy i wzmacniając mieszki włosowe.

Skład INCI

Aqua, Herbal Infusion of Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Camellia Sinensis (Green tea) Leaf Extract*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract*, and Robus Ideous (Raspberry) Leaf Extract*, Coco Betaine, Glycerin, Sodium Chloride (Sea salt), Saccharum Officinarum (Molasses) Extract, Glycine, Oenocarpus Bataua (Rahua Ungurahua) Oil, Bursera Graveolens (Palo Santo) Oil, Hydrolyzed Quinoa, Panthenol, Potassium Sorbate (plant derived), Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid.*Denotes Organic Ingredient

Analiza składu

Aqua – rozpuszczalnik.

Herbal Infusion of Aloe Barbadensis Leaf Extract – substancja o działaniu nawilżającym i lagodzącym.

Camellia Sinensis (Green tea) Leaf Extract – działa antyoksydacyjnie, przyspiesza wzrost włosów i zapobiega ich wypadaniu.

Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract – zapobiega wypadaniu włosów, antyoksydant, reguluje wydzielanie sebum.

Robus Ideous (Raspberry) Leaf Extract – zapobiega wypadania włosów, działa wygładzająco.

Coco Betaine – substancja o działaniu kondycjonującym.

Glycerin – nawilża włosy.

Sodium Chloride (Sea salt) – działa antystatycznie.

Saccharum Officinarum (Molasses) Extract – źródło składników mineralnych. Wykazuje działanie aromaterapeutyczne.

Glycine – działa nawilżająco oraz wspomaga odbudowę keratyny.

Oenocarpus Bataua (Rahua Ungurahua) Oil – wzmacnia włosy, działa naprawczo.

Bursera Graveolens (Palo Santo) Oil – wykazuje działanie aromaterapeutyczne.

Hydrolyzed Quinoa – rewitalizuje włosy i poprawia ich nawilżenie.

Panthenol – nawilża i działa przeciwzapalnie.

Potassium Sorbate –  wykazuje działanie konserwujące.

Tocopherol (Vitamin E) –  działa antyoksydacyjnie.

Citric Acid – regulator pH, działanie chelatujące.

 Korelacja składu z deklaracją marketingową

Analiza składu potwierdza naturalny skład produktu, jak również odżywcze działanie na włosy. Produkt zawiera składniki o działaniu nawilżającym, kondycjonującym i naprawczym. Zgodnie z deklaracją produkt świetnie sprawdzi się dla osób z zniszczeniami spowodowanymi farbowaniem włosów. Posiada również składniki wzmacniające i zapobiegające wypadaniu włosów. Produkt posiada skład, który na pewno pokochają wszystkie włosy!

Przejdź do produktu.

rahuacon

favicon-128x128_wybranyTekst i opracowanie Olga Miedzińska, Warsztat Piękna.