RAHUA SHAMPOO

Olga, 25 lat

Napisz proszę jak wygląda Twoje włosy bezpośrednio po aplikacji kosmetyku.

Bezpośrednio po myciu włosy są dokładnie oczyszczone, ale nie są wysuszone i nie elektryzują się. Są gładkie i lśniące.

Opisz efekty długoterminowego i regularnego stosowania kosmetyku.

Po kilku myciach włosy są w znacznie lepszej kondycji. Produkt świetnie sprawdza się w przypadku włosów farbowanych i mocno zniszczonych. Włosy łatwo się układają, są sprężyste i nie plączą się. Dzięki zawartym olejkom zniszczenia obecne na włosach są mniej widoczne.

Opisz konsystencje, zapach, wydajność produktu.

Konsystencja produktu dość gęsta. Wystarczy niewielka ilość szamponu do dokładnego umycia włosów. Należy jednakże pamiętać, że produkt nie pieni się tak jak standardowy szampon, ponieważ nie zawiera drażniących detergentów.

Jak długo używasz produktu?

Dwa miesiące.

Czy kupiłabyś ten produkt ponownie?

Na pewno i to razem z odżywką z tej serii.

 Deklaracja marketingowa

W 100% naturalny, organiczny lekko pieniący się szampon sprawiający, że włosy stają się zdrowe, sprężyste i błyszczące. Dedykowany dla wszystkich typów włosów, a w szczególności polecany dla włosów farbowanych. Naturalny aktywny środek myjący betaina pozyskiwany z oleju kokosowego myje delikatnie nie usuwając koloru, podczas gdy cząsteczki oleju Rahua głęboko wnikają w trzon włosa wzmacniając i odżywiając słabe, zniszczone włosy jednocześnie regenerując skórę głowy i mieszki włosowe.

Skład INCI

Aqua, Herbal Infusion of Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Camellia Sinensis (Green tea) Leaf Extract*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract*, and Robus Ideous (Raspberry) Leaf Extract*, Coco Betaine, Glycerin, Sodium Chloride (Sea salt), Saccharum Officinarum (Molasses) Extract, Glycine, Oenocarpus Bataua (Rahua Ungurahua) Oil, Bursera Graveolens (Palo Santo) Oil, Hydrolyzed Quinoa, Panthenol, Potassium Sorbate (plant derived), Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid.*Denotes Organic Ingredient

Analiza składu

Aqua – rozpuszczalnik, baza kosmetyku.

Herbal Infusion of Aloe Barbadensis Leaf Extract – nawilża, łagodzi podrażnienia skóry głowy i przyspiesza proces gojenia ran.

Camellia Sinensis (Green tea) Leaf Extract – działa antyoksydacyjnie, wyłapuje wolne rodniki, które przyczyniają się do powstawania zniszczeń na włosach.

Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract wykazuje działanie łagodzące, zapobiega występowaniu łupieżu.

Robus Ideous (Raspberry) Leaf Extract –  działa oczyszczająco i antyoksydacyjnie.

Coco Betaine – łagodny średek myjący. Nie powoduje wysuszenia skóry głowy, ani włosów. Nie podrażnia.

Glycerin – wykazuje działanie nawilżające.

Sodium Chloride (Sea salt) –  zapewnia odpowiednią konsystencję produktu.

Saccharum Officinarum (Molasses) Extract – źródło składników mineralnych  niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry głowy. Wykazuje działanie aromaterapeutyczne.

Glycine – dziłała nawilżająco oraz wspomaga odbudowę keratyny.

Oenocarpus Bataua (Rahua Ungurahua) Oil –  wzmacnia włosy, działa naprawczo. Odżywia skórę głowy.

Bursera Graveolens (Palo Santo) Oil – wykazuje działanie aromaterapeutyczne.

Hydrolyzed Quinoa – rewitalizuje włosy i poprawia ich nawilżenie.

Panthenol – nawilża i działa przeciwzapalnie.

Potassium Sorbate –  wykazuje działanie konserwujące.

Tocopherol (Vitamin E) –  działa antyoksydacyjnie.

Citric Acid – regulator pH, działanie chelatujące.

 Korelacja składu z deklaracją marketingową

Analiza składu produktu potwierdza 100% naturalności składu, jak deklaruje producent. Szampon dedykowany jest w szczególności dla włosów farbowanych. Ze względu na dużą ilość substancji nawilżających i odżywczych szampon zdecydowanie jest odpowiedni do włosów zniszczonych i osłabionych. Tak jak deklaruje producent szampon pozbawiony jest drażniących składników myjących. Zgodnie z obietnicą produkt posiada również w swoim składzie składniki wpływające na odżywienie  skóry głowy, co przyczynia się do poprawienia ogólnej kondycji włosów. Produkt godny polecenia ze względu na delikatny skład i dużą ilość składników aktywnych. Idealny dla osób z wrażliwą skórą głowy.

Przejdź do produktu.

rachua szamp

favicon-128x128_wybranyTekst i opracowanie Olga Miedzińska, Warsztat Piękna.