Makijaż w upalne dni!

W upalne dni najlepiej zrezygnować całkowicie z nakładania makijażu. Jednak nie zawsze możemy sobie na to pozwolić. Dlatego przedstawiamy Wam makijaż, który doskonale sprawdzi się w letnie dni z wykorzystanie kosmetyków marki RMS Beauty. Proponujemy makijaż, który będzie lekki, naturalny i nie będzie obciążał skóry. A przede wszystkim będzie wyglądał świeżo przez cały dzień!

shutterstock_123075730

  1. Przed rozpoczęciem makijażu nie zapomnij o odpowiednim przygotowaniu skóry. Doskonałe nawilżenie i ochronę przed promieniowaniem UV zapewni Beauty Oil, który stanowi idealną bazę pod makijaż jak również kosmetyk pielęgnacyjny. W trakcie lata może zastąpić krem na dzień.
  2. Makijaż rozpocznij od nałożenia „Un” Cover Up w odpowiednim odcieniu dla swojej karnacji. Nie nakładaj produktu na całą twarz, ale wyłączenie w miejscach, które wymagają korekty. Następnie omieć skórę przy użyciu pudru Tinted „Un” Powder w wybranym przez siebie odcieniu lub transparentnego Powder „Un” Powder. Pozwoli to na lekkie zmatowienie skóry oraz na przedłużenie trwałości makijażu, ale dzięki zwartości wyłącznie naturalnych składników nie spowoduje zatkania ujść gruczołów łojowych.
  3. Następnie przy użyciu Lip2cheek w ulubionym kolorze zaaplikuj produkt jako róż na policzki i jako pomadkę na usta.
  4. Teraz czas na makijaż oczu. Tu proponujemy aplikację cienia Eye Polish w jednym odcieniu. Na letnie dni dokolne sprawdzi się odcień Lunar oraz Solar. A następnie lekko podkreśl rzęsy przy użyciu Mascara Volumizing Formula.
  5. Nie zapomnij o rozświetleniu twarzy. To podstawa świeżego i młodego wyglądu przez cały dzień. Nałóż Living Luminizer lub Master Mikser na szczyty kości policzkowych. Master Mikser może posłużyć również jako cień do powiek.

I gotowe! Szybki i prosty makijaż, który sprawdzi się na każdą okazję w letni dni. A naturalny skład produktów sprawi, że Twoja skóra będzie doskonale nawilżona i promienna!

Miranda-Kerr-RMS-Beauty

Poznaj produkty marki RMS Beauty

Tekst Olga Miedzińska, Warsztat Piękna