Detoks dla włosów – Onira Organics.

Większość z nas nie przykłada wielkiej wagi do wyboru szamponu czy odżywki do włosów. Ważne, aby włosy były lśniące i przyjemnie pachniały. Podczas kiedy pielęgnację skóry dobieramy perfekcyjnie, od oczyszczania po olejki i maseczki, to w przypadku włosów zdajemy się na produkty, które sprawiają, że włosy zdają się być wizualnie w dobrej kondycji. Tymczasem, w przemyśle kosmetycznym, coraz częściej mówi się o detoksie włosów. Kobiety na całym świecie zaczynają zwracać uwagę nie tylko na to co nakładają na swoją twarz, ale także na całe ciało i oczywiście – włosy. Onira Organics powstała w odpowiedzi na ich potrzeby – jako marka, której zależy.

Więcej niż piękne włosy

Twórczyni Onira Organics, Jessica Lemarie Pires jest nie tylko pasjonatką piękna, to także świadomość konieczności dbania o zdrowie i dobrą kondycję ciała było impulsem do powstania marki. Dostarczanie piękna bez kompromisów – stało się jej główną misją. „Będąc pracującą matką, żyję w ciągłym biegu. Zawsze polegałam na produktach gwarantujących szybkie rezultaty. Wraz z narodzinami moich dzieci, moje podejście do zdrowia i zdrowego stylu życia diametralnie się zmieniło”. Wraz ze zmianą perspektywy, styl życia Jessici również uległ zmianie. Wybór zdrowszej diety, ćwiczeń i bezpiecznej pielęgnacji sprawił, że zapragnęła zdrowych produktów także dla swoich włosów. „Na rynku zwyczajnie nie było kosmetyków zgodnych z moimi oczekiwaniami. Marzyłam o produktach luksusowych, naturalnych, organicznych, takich które odbudują kondycję moich włosów, wpisując się w moje przekonania dotyczące zdrowia i ochrony środowiska. Postanowiłam więc stworzyć własną markę, aby dać wybór kobietom takim jak ja”.

Pielęgnacja szyta na miarę

Onira Organics zaproponowała nowy sposób pielęgnacji włosów, w zależności od ich potrzeb. Na czym on polega?  Jessica Lemarie Pires tłumaczy: „ Stworzyliśmy starannie dobrane rytuały pielęgnacyjne, które można z łatwością wprowadzić do nawet najbardziej napiętego planu dnia, a które zapewniają włosom perfekcyjne oczyszczenie, co jest podstawą ich dobrej kondycji”.  Rytuały Onira, takie jak: Szybka regeneracja, Błyskawiczne odżywienie czy Perfekcyjne oczyszczenie to zbiór kroków pielęgnacyjnych z użyciem szamponów, maski, odżywki oraz serum Onira Organics. Przy użyciu specjalnie zaprojektowanego Shakera, z łatwością można tworzyć mieszanki produktów według przepisów Onira lub łączyć je dowolnie i nakładać na włosy.

Wolne od toksyn

Cała gama produktów Onira Organics powstała z najwyższej jakości, naturalnie odżywczych składników. Są to w większości (98%) składniki pochodzenia organicznego. Formuły zostały stworzone na bazie roślinnych olejków np. jojoba, pracaxi i ekstraktów roślinnych, takich jak Tahitian Ginger (autorski komplex odżywczy marki) czy organiczny aloes. Naturalna pielęgnacja uwalnia włosy od szkodliwych substancji: parabenów, PEG, silikonów, slsów. Jakie są korzyści przejścia na naturalną pielęgnację? Konwencjonalna pielęgnacja włosów maskuje uszkodzenia, a silikony obklejają włos, dając złudzenie naprawy, w efekcie przynosząc jeszcze więcej szkód. Długoterminowe korzyści stosowania naturalnej, organicznej pielęgnacji włosów obejmują usuwanie chemicznej warstwy z włosów i obudowanie włosów od nasady. To sprawia, że stają się odżywione, silne, odmłodzone – mają charakter i połysk.

Pełną gamę produktów Onira Organics znajdziesz tutaj….

Justyna, Warsztat Piękna