Miracle Worker od Beyond Organic Skincare z nagrodą The Janey Loves Platinum Award!

Miracle Worker marki Beyond Organic Skincare otrzymał nagrodę The Janey Loves Platinum Award dla najlepszego kremu do twarzy roku 2018!

The Janey Loves Platinum Awards promują najwyższej jakości ekologiczne i organiczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów, ale także produkty wspierające ogólną kondycję zdrowotną jak suplementy czy żywność. Wśród laureatów znajdują się  również wszelkiego rodzaju inicjatywy ekologiczne i prozdrowotne: fundacje na rzecz zdrowia, książki i publikacje, a nawet aplikacje czy eventy promujące zdrowy styl życia.

Janey Lee Grace to jedna z najbardziej wpływowych influencerek w Wielkiej Brytanii promująca kosmetyki naturalne, zdrowy styl życia, od lat wspierająca ekologię. Działa z pasją i determinacją, aby umożliwić ludziom wybór najlepszych z dostępnych zdrowych produktów. Jest założycielką strony imprefectlynatural.com, na której przedstawia rekomendacje dla najlepszych naturalnych kosmetyków. Jako znana blogerka i felietonistka , a także autorka bestsellerowej książki skierowanej dla osób pragnących żyć zdrowiej „Imperfectly natural woman”, ugruntowała swoją pozycję zaufanego przedstawiciela i rzecznika ds. świata ekologicznego i naturalnego.

Beyond Organic Miracle Worker powstał na bazie wód z pelargonii i melisy, a jego bogata formuła zawiera bogactwo czystych, organicznych maseł: kakaowe i shea, olejów: z dzikiej róży, soi issuryjskiej, z nasion tamanu, z pszenicy.  Wzbogacony roślinnymi ekstraktami: z nagietka, gwiazdnicy pospolitej czy rumianku. Zawartość naturalnego retinolu w składnikach kremu sprawia, że Miracle Worker jest produktem idealnym dla cery dojrzałej z widocznymi liniami i zmarszczkami, a także dla cery problemowej, ponieważ ma zdolność do stymulowania wzrostu zdrowej tkanki skóry. Krem skutecznie eliminuje suchość, przeciwdziała fotostarzeniu, zwiększa mikrokrążenie i działa przeciwzapalnie.

 

Odkryj Miracle Worker w Warsztacie Piękna…