RMS Beauty to życiodajne i czyste składniki!

Lata pracy w branży mody i makijażu nauczyły mnie wiele o tym, jak wpływa na nas codzienna ekspozycja na składniki chemiczne zawarte w kosmetykach. Na własne oczy widziałam, które preparaty naprawdę działają, a które nie spełniają dawanych przez producentów obietnic. Mogłam też z bliska obserwować efekty błyskawicznie działających zabiegów poprawiających urodę. Osobiście doświadczyłam tego, jakie konsekwencje dla naszego zdrowia ma nieustanna pogoń za pięknem. Zrozumiałam, że to czego potrzebują kobiety to linia możliwie najczystszych kosmetyków. Taka, która ma również działanie odmładzające i pomaga na długo zachować piękny wygląd.

RMS

Linia RMS Beauty została stworzona po to, aby zmienić sposób, w jaki kobiety używają kosmetyków do makijażu. To coś więcej niż tylko produkty na bazie organicznych składników. Tak naprawdę to zaledwie pierwszy krok w kierunku stworzenia produktów, które są nie tylko pozbawione toksycznych składników, ale też leczą i odżywiają skórę. Wszystko sprowadza się do chemii – kiedy surowy składnik jest przetwarzany w celu zastosowania go w kosmetykach i innych preparatach do pielęgnacji przechodzi przez długi proces obróbki. Byłam zaskoczona tym, że większość składników stosowanych do produkcji naturalnych kosmetyków jest rafinowana, wybielana, pozbawiana zapachu, frakcjonowana i podgrzewana do wysokiej temperatury. Oznacza to, że nie są to już czyste, naturalne składniki – są ekwiwalentami wytwarzanych przez człowieka chemikaliów. Nie komplikując zbyt mocno, te procesy pozbawiają je prawie wszystkich składników odżywczych, dzięki którym są tak cenne dla skóry.

Dzisiejsze kosmetyki i preparaty pielęgnacyjne pełne są składników monoodżywczych, a takie składniki nie działają. Tylko prawdziwe składniki zachowują swoje właściwości…wszystko, co jest żywe działa.

100_7bc0307b1f095310af2bfaaed6275240

To właśnie w tym momencie RMS Beauty zrywa z naturalnymi kosmetykami. Nasze produkty są tworzone z surowych i organicznych składników w ich naturalnej formie, dzięki czemu ich aktywne, lecznicze składniki mogą penetrować w głąb skóry i tam ją odmładzać.

Czysta forma enzymów, witamin i antyoksydantów oraz ich lecznicze właściwości pozostają aktywne, dzięki czemu w pełni wykorzystujemy ich niezwykły potencjał do odmładzania skóry. W RMS Beauty przykładamy też wielką uwagę do tego, aby podczas procesów wytwarzania kosmetyków stosować minimalną ilość ciepła tak, aby produkt zachował maksymalnie dużo składników odżywczych i leczniczych.

Wszystkie produkty RMS Beauty są wolne od szkodliwych substancji chemicznych, syntetycznych konserwantów, składników modyfikowanych genetycznie (GMO), syntetycznych witamin itp. Nasze kosmetyki są bogate w lecznicze składniki odżywcze, które działają synergistycznie ze skórą i są w harmonii z naturą i naszym środowiskiem. Każdy ze składników kosmetyków RMS Beauty jest uważnie dobierany tak, aby mógł współdziałać ze skórą. Nasz dotyk aktywuje życiodajną moc produktu, a aktywne składniki współdziałają ze skórą poprawiając jej nawilżenie i sprawiając, że jest miękka i promienna.

Baw się podczas stosowania kosmetyków RMS Beauty. Możesz mieszać ze sobą kolory tworząc spersonalizowaną paletę, która pozwoli ci stworzyć makijaż na każdą okazję. Nierafinowane, organiczne i lecznicze składniki sprawiają, że kosmetyki łatwo się rozprowadzają, dzięki czemu nawet osoby nie posiadające dużego doświadczenia w nakładaniu makijażu świetnie sobie z nimi poradzą.

1014087_10152969636395254_828425182_n

Włączając produkty RMS Beauty do codziennej pielęgnacji doświadczysz ich rewolucyjnej wręcz prostoty, dzięki której ich aplikacja jest błyskawiczna, a skórze dostarczane są cenne składniki odżywcze.

713354_a1e36259732944689c329e9ae010abab.jpg_srz_p_450_450_75_22_0.5_1.2_0_jpg_srz

Nasza troska o zdrowie i piękno wykracza poza same kosmetyki. Troszczymy się też o planetę, która dostarcza nam te wszystkie lecznicze składniki. Opakowania kosmetyków RMS Beauty są minimalistyczne i każde z nich podlega biodegradacji, nadaje się do recyklingu lub do ponownego użycia.

Zadaniem linii kosmetyków RMS Beauty jest wspieranie naturalnego piękna i długoterminowego zdrowia. Stawiamy sobie za cel przywrócenie skórze naturalnego, młodzieńczego blasku i podkreślenie go, a nie zakrywanie i korygowanie cery kolejnymi warstwami środków chemicznych. Kosmetyki RMS Beauty po prostu działają. To takie proste!

Ta linia kosmetyków do makijażu jest inna niż to, co widziałaś do tej pory. Traktuj ją jako linię kosmetyków pielęgnacyjnych z dodatkiem mineralnych barwników. Siła życiowa skóry współdziała ze wszystkim, co na nią nakładamy. Większość kosmetyków jest po prostu martwa – zawarte w nich chemikalia nie mają w sobie życiowej siły, więc nie mogą wejść w jakąkolwiek reakcję ze skórą. Takie oddziaływanie to synteza wszystkich składników, które tworzą prawdziwie żywy, aktywny produkt i ożywiają skórę! RMS Beauty to życiodajne i czyste składniki!

Poznaj produkty RMS Beauty w naszym sklepie.

m7a_BvSzw763ABQQJ2DfBbpYJxYx2yRj31SQvGjf7zrxKTYin2gx6-h2nDGfIk57W8r-JnunI-hDmFGjNfONRN0Iq-_ZMIwlJNqsu6s4bO0F1kR3dMUjedqC16uBUu85