Jak zostać mistrzem w nakładaniu warstw?

Spodziewałeś się swetrów lub szalików? Otóż nie! Nie jest łatwe wykonać warstwowy makijaż i wyglądać, tak jak ze zdjęć. Chociaż Tata Harper wydaje się mieć do tego wrodzony talent. Może to dzięki doświadczeniu zbieranemu przez lata, ma łatwość do harmonijnego łączenia i dopasowywania? Myślę, że to dzięki nieustającej chęci poznania czegoś nowego opanowała sztukę warstw. Tak trzymać!

Zainspirowana duchem twórczości, postanowiłam zrobić wielowarstwowy makijaż ust na własną rękę. Wzięłam moje ulubione produkty Lip to Cheek oraz Lip Traetment, wymieszałam ze sobą dwa odcienie. Zobaczcie jakie piękne odcienie powstały!

Bez tytułu

 

 

 

 

 

 

1

To co potrzebujesz: Volumizing Lip & Cheek o kolorze Very Vivacous i Volumizing Lip & Cheek i kolorze Very Charming.

Dlaczego my to kochamy: Ten soczysta barwa jest bardziej elegancka niż róż i ożywiona niż nowoczesny koral. Uwielbiamy łączyć ten odcień z monochromatycznymi cielistymi lub różowymi odcieniami. Takie połączenie idealnie sprawdza się w trakcie lata i u kobiet o ciemniejszej karnacji

 

 

2

To czego potrzebujesz: Volumizing Lip & Cheek w odcieniu Very Charming i nasz nowy Volumizing Lip and Cheek Tint – Very Naughty.

Dlaczego to kochamy: To klasyczny różowy kolor. Jest wyrazisty i ożywczy. Intensywnie podkreśla usta i nadaje mocny odcień policzkom. Świetnie sprawdzi się zarówno dla blondynek jak również dla brunetek. Idealny na wieczorne wyjście.

 

 

3

To czego potrzebujesz: Volumizing Lip & Cheek Very Sweet i Be Fierce Lip Treatment.

Dlaczego to kochamy: Niezwykle delikatny, lekko różowy podkreślający naturalny odcień ust. Idealny dla kobiet o jasnej karnacji lub dla osób lubiących delikatny makijaż. Odcień jest lekko połyskujący, idealnie nadaje się do noszenia w trakcie dnia, do pracy lub spotkania biznesowe.

 

 

favicon-128x128_wybranyTłumaczenie i opracowanie Olga Miedzińska, Warsztat Piękna.