Inspiracje w makijażu

Tutaj w Tata Harper, mamy szczęście, że możemy przychodzić do pracy każdego dnia do miejsca z otoczonego pięknym środowiskiem, ponieważ nasza główna siedziba znajduję się na wzgórzu Whiting w Vermont. Kiedy jemy obiad na zewnątrz, mamy spotkanie w naszej uroczej altance lub po prostu patrzymy przez okno biura, widzimy otaczające nas piękno natury. Podczas lata zachwycamy się otaczającą zielenią, natomiast październik jest bogaty w kolory jesieni. Jak liście zmieniają swoje kolory, jesteśmy pod wrażeniem jakie piękne kolory tworzy natura. Kolory jesieni są bardzo inspirujące, od ciepłej pomarańczy do głębokiej czerwieni.

Bez tytułu

Aby dopasować do zmieniających się kolorów podczas jesieni, uważam, że kolory moich ubrań i urody również powinny zostać zmienione. W lecie kiedy noszę jasne sukienki sięgam po odcień błyszczyku Very Popular Lip and Cheek Tint. Kiedy jesienią zaczynam nosić dodatkowe warstwy ubrań w bardziej neutralnych odcieniach, wybieram bardziej stonowane kolory do makijażu ust jak Very Vivacius Tint. Moją ulubiona rzeczą w stosowaniu produktów do makijażu jest to, że mamy możliwość wybrania koloru do naszych upodobań i nastroju.

2

 

Jak znaleźć idealny kolor dla ust i policzków dopasowany do odcienia Twojej skóry? Preferujesz jasnoczerwony czy delikatny różowy odcień? Niepewna? Nie martw się, jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. Poniżej przedstawiamy opisy i porównanie kolorów naszych wszystkich odcieni błyszczyków do ust i policzków.

1

Very Popular: sympatyczny ciepły odcień różu.

Very Nice: matowy, kremowy różowo – cielisty.

Very Naughty: klasyczna czerwień rubinowa z błyszczącym wykończeniem.

Very Sweet: delikatna, lśniąca brzoskwinia.

Very Vivacious: nowoczesny odcień korala.

Very Charming: w odcieniu idealnego płatka różanego.

 

Dziękujemy za wejście! Nie możemy się doczekać kiedy usłyszymy jaki jest Twój ulubiony odcień.

favicon-128x128_wybranyTłumaczenie i opracowanie Olga Miedzińska, Warsztat Piękna