Przepis na makijaż „Nude”.

Makijaż typu nude jest obecnie jednym z najważniejszych trendów, a moda na delikatne podkreślanie urody trwa już od kilku sezonów. Jak wykonać idealny makijaż no makeup? Wskazówek udzieliła nam autorka makijażu „Nude”, makijażystka – Beata Bojda.

„Nasza skóra naturalnie pokryta jest  filmem hydrolipidowym i ma delikatny połysk. W związku z tym możemy zrezygnować z pudrowego wykończenia makijażu, który w codziennym stosowaniu może ją poza tym przesuszyć. Ograniczamy się do kolorystyki skóry, a  gradacja pomiędzy kolorami powinna być bardzo subtelna. Do wykonania makijażu dobrze jest użyć kremowych kosmetyków, które są delikatne i pozostawią naturalny połysk na skórze. ”

Kosmetyki naturalne na bazie olei roślinnych są wręcz do tego stworzone. Ich kremowość sprawia, że nieskazitelnie wtapiają się w skórę. Wybierając odcienie zbliżone do jej koloru, uzyskamy efekt świeżej, wypoczętej twarzy, bez „przemalowania”. Wykonując taki makijaż na co dzień możemy cieszyć się naturalnym podkreśleniem urody, a także działaniem pielęgnacyjnym i ochronnym, jakie dają nam naturalne składniki.

Składniki:

RMS Beauty Oil

Juice Beauty Phyto Pigments Flawless Serum Foundation 05 Buff , 14 Sand

RMS Beauty Un Cover Up 11

RMS Beauty Master Mixer

RMS Beauty Magic Luminizer

RMS Beauty Living Luminizer

RMS Beauty Lip2CheekDemure

RMS Beauty Defining Mascara

Sposób wykonania:

1.Rozprowadź na skórze RMS Beauty Oil. Olejek nawilży i rozświetli cerę, ułatwiając rozprowadzenie podkładu, zapewni także nieskazitelne połączenie kolejnych produktów  ze skórą.

2.Wyrównaj koloryt i uzyskaj świeży wygląd cery nakładając naturalny podkład Serum Foundation za pomocą pędzla lub gąbeczki.

3.Lip2Cheek w stonowanym odcieniu różu wklep w policzki palcami – uzyskasz delikatny rumieniec.

4.Jako bazę na powieki oraz pod oczy nałóż korektor Cover Up. Produkt nałożony palcami, doskonale wtopi się w skórę ukrywając ciemne cienie.

5.Na tak przygotowane powieki rozprowadź Magic Luminizer, który będzie pełnił rolę kremowego, rozświetlającego cienia w naturalnym odcieniu skóry. W załamania powiek nałóż o ton ciemniejszy Master Mixer.

6.Kości policzkowe, wewnętrzne kąciki oczu oraz łuk kupidyna podkreśl za pomocą rozświetlacza Living Luminizer. Zabieg ten doda świeżości, upiększy rysy twarzy i rozświetli spojrzenie.

7.Wytuszuj rzęsy używając maskary Defining, aby uzyskać naturalny efekt wydłużenia  i podkręcenia.

8.Dopełnieniem makijażu „Nude” będą delikatnie podkreślone usta. Lip2Cheek w odcieniu Demure wklep palcami, jak balsam nawilżający.

 

Makijaż „Nude” jest gotowy!