Pięć zaskakujących sposobów jak można używać Hydrating Floral Essence?

Hydrating Floral Essence to prawdopodobniej najbardziej wszechstronny i wielozadaniowy kosmetyk wśród produktów Tata Harper. Specjalna formuła produktu zapewnia lekkie nawilżenie oraz przygotowanie skóry na aplikację kolejnych produktów. Zauważyliśmy, że aplikowane serum przeciwstarzeniowe po użyciu Hydrating Floral Essence jest w stanie zdziałać znacznie więcej niż bez użycia mgiełki. To jeden z kosmetyków, które możesz zabrać ze sobą wszędzie i będzie przydatny za każdy razem. Poprosiliśmy ekspertów do spraw pielęgnacji i makijażystów, aby powiedzieli nam jak używają naszej mgiełki. Poznajcie ciekawe i zaskakujące sposoby użycia Hydrating Floral Essence…

s1540368-main-zoom

  1. Doskonale przygotowuje skórę do zabiegów przeciwzmarszczkowych. Nakładaj na czystą twarz i szyję, a następnie zaaplikuj serum. Zapewnia to maksymalną poprawę nawilżenia i zwiększenie wnikania substancji aktywnych.

8c6b76c410ab983a6d9fe62d73eb7934

  1. Dla uzyskania idealnego i łatwego w aplikacji makijażu, zwilż gąbkę do makijażu w Hydrating Floral Essence przed nałożeniem podkładu, pudru czy produktów do konturowania.

tataharperfloralessence

  1. Nałóż swój makijaż z użyciem kilku kropli Hydrating Floral Essence, aby uzyskać efekt nieskazitelnej cery. Nałożenie mgiełki przed zastosowaniem podkładu pozwala na przedłużenie jego trwałości i zapobiega wysuszeniu skóry.

DSC_0455

         4. Wzbogać swój krem nawilżający, który stosujesz do codziennej pielęgnacji. Spryskaj dłonie mgiełką i następnie wymieszaj ją z kremem. Kwas hialuronowy i naturalne humektanty zawarte w Hydrating Floral Essence spowodują, że Twoja skóra będzie nawilżona przez cały dzień.

tata-harper-hydrating-floral-essence-d

5. Mgiełki możesz również używać w celu złagodzenia suchość skóry głowy, która może stać się przesuszona z powodu ekspozycji na czynniki zewnętrzne lub poprzez codzienne mycie włosów. Mgiełka doskonale nawilży i złagodzi podrażnienia skóry głowy.

GP-loves-Tata-Harper

favicon-128x128_wybranyTłumaczenie i opracowanie Olga Miedzińska, Warsztat Piękna.