Letnia pielęgnacja Rahua

Działanie słońca, woda morska i wiatr to czynniki, które powodują, że kondycja naszych włosów znacznie się pogarsza w trakcie lata. W okresie letnim nasze włosy wymagają szczególnej troski. Należy je intensywnie nawilżać, odbudowywać zniszczenia i chronić przed promieniowaniem UV. Dowiedz się jak dbać o włosy i jakie produkty będą odpowiednie do pielęgnacji włosów w lato.

rahua-visuel1

  1. Oczyszczaj, ale delikatnie.

Codzienne mycie włosów szamponem, który będzie powodował wysuszenie włosów tylko pogorszy ich wygląd i spowoduje, że staną się matowe i trudne do ułożenia. Wybieraj szampony zawierające delikatne środki myjące i zawierające dużą ilość składników o działaniu nawilżającym i odżywczym. Tu idealnie sprawdzi się Rahua Shampoo.

  1. Nawilżenie po każdym myciu.

Zastosowanie szamponu o działaniu odżywczym to za mało. Po każdym myciu nakładaj odżywkę o silnym działaniu regenerującym, która wygładzi włosy i ułatwi ich rozczesywanie, ale nie spowoduje obciążenia włosów. Polecamy odżywkę na bazie naturalnych olejów Rahua Conditioner.

  1. Odżywiaj i dodawaj objętości!

Jeżeli posiadasz cienkie włosy i pragniesz zwiększyć ich objętość bez zbędnego wysuszenia zastosuj Rahua Voluminous Spray. Produkt świetnie się sprawdzi na plaży do zastosowania po kąpielach morskich i nie tylko!

  1. Wzmocnij pielęgnację.

Jeśli szampon i odżywka to wciąż za mało dla Twoich włosów polecamy zastosowanie Rahua Omega 9 Hair Mask, która działa intensywnie odżywczo, nadaje włosom blaski i odbudowuje zniszczenia. Nakładaj ją na włosy dwa razy w tygodniu przynajmniej na 20 minut.

  1. Pielęgnacja do zadań specjalnych.

W przypadku, gdy Twoje włosy są mocno zniszczone częstym farbowaniem i modelowaniem proponujemy przed ich wysuszeniem nałożenie kremu Rahua Finish Treamtmet, który zabezpieczy włosy przed działaniem temperatury i intensywnie wygładzi włosy.

 

rahua

Wymienione produkty z całą pewnością spowodują, że Twoje włosy w trakcie lata jak również po jego zakończeniu będą nawilżone i pełne blasku. Poszczególne produkty są dostępne również w mniejszych pojemnościach, co doskonale sprawdzi się podczas podróży. Poznaj wszystkie produkty Rahua!

 

Olga Miedzińska, Warsztat Piękna