Stan nieważkości na wyciągnięcie ręki…

Wejdź do mini basenu, połóż się na wodzie, rozluźnij się i poczuj jak każdy twój mięsień zaczyna się odprężać…

shutterstock_284144522-0

Na czym polega floating?

Aby korzystać z terapii float R.E.S.T (Terapia Ograniczonej Stymulacji Środowiskowej) nie musisz przechodzić żadnych kursów, umieć pływać czy specjalnie się przygotowywać. Jedyne czego potrzebujesz to totalnie się zrelaksować, odciąć od większości bodźców i cieszyć chwilą.

Floating polega na unoszeniu się na powierzchni mini basenu, który wypełniony jest wodą z mieszkanką soli Epsom i soli z Morza Martwego. Roztwór zawiera mnóstwo dobroczynnych minerałów, które podczas terapii wchłaniają się przez skórę. Co więcej, ze względu na poziom zasolenia, roztwór zapewnia efekt wyporności porównywalny ze stanem nieważkości – Twoje ciało unosi się na wodzie, a Ty nie odczuwasz żadnego obciążenia.

Terapia R.E.S.T. to nie tylko przyjemne doznania i relaks, ale również potwierdzone korzyści psychofizjologiczne. Poprawa koncentracji, obniżenie poziomu stresu i stymulacja medytacji to tylko cześć zalet, którą wymieniają osoby korzystające z floatingu.

Życiodajna sól

Stosowany w terapii siarczan magnezu słynie ze swoich właściwości i wpływu na urodę – włosy i paznokcie stają się zdrowe i silne, a skóra elastyczna i nawilżona. Magnez reguluje aktywność ponad 300 enzymów, a siarczany stymulują naszą trzustkę do wytwarzania enzymów trawiennych i pomagają w detoksykacji organizmu.

Floating to przede wszystkim nie tylko przyjemna, ale i niezwykle bliska naszej naturze terapia. Koi nasze ciało i umysł – daje chwilę wytchnienia od stresu i oczyszcza myśli, a jednocześnie odżywia skórę, przyspiesza leczenie nadwyrężonych stawów mięśni i uwalnia od ciągłego napięcia.

Wszystkich gorąco zachęcamy do wypróbowania floatingu – nie tylko jako zabiegu rehabilitacyjnego, ale również terapii, która pozwala spojrzeć w głąb samego siebie. Osobiście polecamy salon Lewiatrium, gdzie terapię można odbyć samemu lub w parze z przyjacielem.

Lewitarium – najlepsze terapie SPA!

8a5d8d5b5b7c5e07bc8cdab35ce394f7