Bestsellery 2016. Pielęgnacja włosów i ciała.

Rahua Shampoo Voluminous

💚Jeden z niewielu szamponów, który naprawdę potrafi zwiększyć objętość włosów  i unieść je u nasady.  Po użyciu, cienkie i oklapnięte włosy są nie do poznania!  Wyjątkowy zapach zielonej herbaty i trawy cytrynowej towarzyszy nam przez cały dzień.

Rahua Conditioner

💚Ideał w pielęgnacji włosów – kremowa odżywka o zapachu kokosowego puddingu.  Doskonale regeneruje nawet najbardziej zniszczone włosy, jednocześnie ich nie obciąża. Odżywka całkowicie rozwiązuje problem puszących się włosów i ułatwia rozczesywanie.

Rahua Voluminous Spray

💚Zwiększa objętość włosów, bez efektu usztywnienia. Ten wielofunkcyjny produkt działa także, jako preparat odświeżający fryzurę – hamuje wydzielanie sebum i znacząco wydłuża czas do kolejnego mycia.

Rahua Shower Gel

💚Delikatnie oczyszcza ciało, nie naruszając naturalnej bariery naszej skóry. Uwielbiamy jego przyjemną konsystencję płynnej galaretki i korzenno – kokosowy zapach.

Rahua Body Lotion

💚Ten organiczny balsam, zawiera bogactwo składników odżywczych porównywalnych z preparatami, które stosujemy do pielęgnacji cery. W rezultacie, balsam długotrwale i głęboko nawilża naszą skórę, opóźniając jej starzenie się.

Rahua Body Oil

💚Jest silnie skoncentrowany, ale dzięki lekkiej konsystencji szybko się wchłania. Doskonały przy użyciu na wilgotną skórę po kąpieli, nadaje skórze jedwabistą gładkość.

 

💚Za co kochamy ten produkt

Justyna, Warsztat Piękna