Twój ulubiony rozświetlacz Living Luminizer właśnie stał się jeszcze lepszy!

Nie ma cienia wątpliwości, że Living Luminizer od RMS Beauty posiada już status kultowego klasyka. Produkt nie tylko zrobił furorę w internecie jako faworyt miłośniczek efektu „glow”, jest także uwielbiany przez fanki „zielonych” kosmetyków, regularnie pojawia się w zestawieniach najlepszych rozświetlaczy w magazynach: Vogue, Harpers Bazaar, In Style, Allure czy Elle.  Living Luminizer otrzymał w tym roku nagrodę In Style    „Best Beauty Buys” w kategorii „ Najlepszy kremowy rozświetlacz”. Dla nas to absolutny must have,  jeden z topowych produktów do makijażu, z kategorii tych odmieniających życie 🙂

Rozświetlacz od RMS Beauty to produkt idealny. Jest wspaniale kremowy, daje efekt tafli, a jego odcień pasuje każdemu. Czy jest coś, co może sprawić, aby był jeszcze lepszy? Okazuje się, że tak – jego cztery różne odsłony w jednej paletce.

RMS Beauty Luminizer X Quad zawiera cztery  wersje kultowej formuły, z czego trzy są całkowicie nowe. Pierwszy z nich, Luminizer X to wersja ekstremalna klasycznego rozświetlacza Living Luminizer – dająca jeszcze więcej blasku. Kolejny odcień to Luminizer Nude – ciepły, miedziany efekt, Champagne Fizz z opalizującymi drobinkami oraz Champagne Rose – szampańskie, różane rozświetlenie.

Paletka rozświetlaczy RMS Beauty to kolejna, po kolekcji Signature Set kompaktowa propozycja marki. Warto ją mieć w swojej kosmetyczce, jeśli jesteś zwolenniczką odrobiny błysku na co dzień. Odcienie możesz stosować samodzielnie lub mieszać je dowolnie, dla stworzenia wymarzonego efektu.

Luminizer X Quad pięknie podkreśli Twoją cerę i rysy twarzy jeśli produkt nałożysz na kości policzkowe, w wewnętrznych kącikach oczu, na łuk kupidyna i grzbiet nosa. Rozświetlacze możesz stosować także na powieki oraz usta. Nasza rada?  Najlepiej nakładać je palcami 🙂

Odkryj paletkę Luminizer X Quad…

Justyna, Warsztat Piękna