Naturalne składniki o naukowej efektywności. Infinity to wyższy poziom odmładzania skóry od Nuori.

Wszyscy chcielibyśmy zachować zdrową, młodą skórę na zawsze, ale czas biegnie nieubłaganie. Pielęgnacja anti – aging ma na celu zapobieganie i odwracanie oznak przedwczesnego starzenia się poprzez przywrócenie naszej skórze nawilżenia, dostarczenie składników odżywczych i walkę z wolnymi rodnikami. Niezbędne jest także wspieranie cyklu odnowy oraz stymulowanie zanikających w niej procesów, takich jak produkcja kolagenu i elastyny. 

Nauka działa na naszą korzyść. Po raz kolejny jedna z marek naturalnych udowadnia, że kosmetyki o składnikach pochodzenia roślinnego działają skutecznie i w niczym nie ustępują tradycyjnym produktom. Jeśli szukasz aktywnej pielęgnacji odmładzającej – znajdziesz ją w najnowszej generacji naturalnych kosmetykach Nuori Infinity. A klinicznie opracowane, bio – składniki zapewnią silne rezultaty, bez grama chemii.  

Natura i nauka łączą siły

Marka Nuori, pionier w dziedzinie świeżej i skutecznej pielęgnacji skóry oraz włosów, wprowadził specjalistyczną linię opartą na najnowszych badaniach naukowych w zakresie starzenia się skóry. Wszystkie produkty Infinity zostały zaprojektowane tak, aby działać w harmonii z funkcjonowaniem skóry, a jednocześnie zwalczać oznaki starzenia się dzięki skutecznym, dobranym przy pomocy wiedzy z dziedziny bio – inżynierii składnikom naturalnym. W rezultacie cera staje się gładsza, bardziej jędrna, ma zdrowy koloryt i młodzieńczy blask. Skuteczne odmładzanie dzięki naturalnym składnikom jest możliwe dzięki wytężonej pracy laboratoryjnej i testowaniu efektów:

„Po dwóch ostatnich latach badań nad najnowszymi innowacjami w dziedzinie bioaktywnych naturalnych substancji czynnych oraz opracowywania i testowania alternatywnych formuł, stworzyliśmy linię Infinity. Produkty te uwzględniają naturalną biochemię skóry, a każda formuła ma swój własny kluczowy składnik, który poprawia funkcje życiowe skóry i zapewnia optymalne wyniki. Zasadniczo wykorzystujemy zaawansowaną biologię, aby przenieść naturalną pielęgnację skóry na wyższy poziom ”.              –Jasmi Bonnén, założycielka marki Nuori. 

Bio – efektywne składniki

Pielęgnacja anti – aging często kojarzy się z inwazyjnymi preparatami, które wywołują podrażnienie skóry oraz z tym, że nie każda cera je toleruje. Dlatego największy problem  doborem pielęgnacji przeciwstarzeniowej mają posiadaczki  cer wrażliwych. Gama Infinity została opracowana z wykorzystaniem nowych, inteligentnych składników naturalnych o klinicznie udokumentowanej skuteczności i bezpieczeństwie. Wedle zasady, że skórę należy wspierać, a nie osłabiać. 

Sytenol® A pierwsza prawdziwa roślinna alternatywa dla retinolu bez żadnych negatywnych skutków ubocznych. Oznacza to, że składnik pochodzący z bakuchiolu można stosować zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia, a także będąc w ciąży.

(wykres skuteczności)

NovHyal® najnowsza generacja składnika stymulującego skórę do produkcji naturalnego kwasu hialuronowego. Dzięki zaawansowanym procesom, otrzymujemy efekt wypełnienia nawilżeniem i zwiększoną jędrność cery.  

Ceramide IIIB inteligentny składnik opracowany przez opatentowane procesy bio-fermentacji. Odbudowuje barierę wodno – lipidową i wspiera zatrzymywanie wilgoci  wewnętrz skóry, co oznacza długotrwałe nawilżenie. 

(wykres skuteczności)

Kalpariane® silny ekstrakt z brązowych alg morskich z Bretanii, jest środkiem ujędrniającym skórę, który przyspiesza wzrost komórek wytwarzających kolagen. 

Linia Nuori Infinity składa się z 4 produktów odmładzających, które zostały stworzone dla kobiet i mężczyzn o wysokich wymaganiach dotyczących efektywności produktu, poszukujących naturalnej alternatywy dla tradycyjnej pielęgnacji anti – aging. 

Bio Fusion Serum to mocne, a jednocześnie lekkie serum z naturalną alternatywą dla retinolu. Produkt usuwa widoczne oznaki starzenia się, dzięki czemu skóra odzyskuje blask i jędrność. 

Za odmłodzenie okolic oczu odpowiada Bio Fusion Eye Serum. Intensywne serum zostało specjalnie zaprojektowane, aby wygładzić zmarszczki i linie mimiczne wokół oczu, niwelować opuchliznę oraz ujędrnić ten najbardziej delikatny obszar na twarzy. 

Skóra dojrzała potrzebuje opieki i komfortu w ciągu dnia, a krem na dzień Bio Catalyst Day długotrwale nawilża skórę oraz chroni przed ucieczką wody. Zapewnia świeże wykończenie i zdrowy połysk.  

Nocna regeneracja skóry działa kiedy śpisz, dlatego Bio Renewal Night koi i wspiera  skórę w naturalnych procesach odnowy, zmniejsza widoczność drobnych linii, zmarszczek, rozszerzonych porów, a także wyrównuje koloryt. 

Wszystkie produkty Nuori Infinity znajdziesz w Warsztacie Piękna tutaj.