Kobiety Kobietom

250x22px_szlaczek_serca

Święto kobiet to dobry moment aby zaprezentować kobiety, które w ostatnim czasie zrobiły na nas duże wrażenie. Są to kobiety, twórczynie niezwykłych marek kosmetycznych. Marek, które powstały z potrzeby troski o zdrowie, inspirowane bogactwem natury i holistycznym podejściem w dbaniu o urodę. Ten wspólny fundament, każdą z nich zainspirował i poprowadził w innym kierunku, ale pozwolił na osiągnięcie jednego celu. A celem tym jest ponad wszystko, wyjątkowa efektywność pielęgnacyjna. Poznajcie twórczynie zielonych, naturalnych, organicznych marek kosmetycznych. Kobiety, które swój charakter, temperament i podejście do świata użyczyły swoim produktom, swoim markom. W słoiczkach zamknęły to co najlepsze, dając przyjemność stosowania, efektywność i pozytywną energię.

HIp3PxmcEYT4z0TqXf-UXFEN1R1rhdIOgFXopOKMJNxKSDHSh1R4pRZ4C-mbTXVXeJeM-8j-F4p6uwBeQ929U90Iq-_ZMIwlJNqsu6s4bO0F1kR3dMUjedqC16uBUu85

Rose – Marie Swift, twórczyni marki RMS Beauty, od ponad 20 lat związana ze światem mody jako profesjonalna makijażystka, pełna pasji i młodzieńczej energii. W oparciu o swoje osobiste doświadczenia związane ze zdrowiem, postanowiła stworzyć markę kosmetyków kolorowych bezpiecznych dla zdrowia kobiety. Jej produkty to młodość, świeżość, energia, blask. Kosmetyki RMS Beauty mają w sobie coś niesamowitego. Poranny makijaż to zastrzyk pozytywnej energii na cały dzień. Błysk w oku i promienna cera, czyli to, czego wszystkie potrzebujemy.

 

tata-harper

Tata Harper, swoim imieniem i nazwiskiem firmuje swoją markę. Jak by tego było mało, swoim stylem życia i otwartością promuje współczesną kobiecość. Energiczna, kreatywna, intensywnie zaangażowana zawodowo, matka, żona, chwilami zmęczona. Odważnie mówi, że nie uznaje kompromisów w pielęgnacji. I trzeba jej przyznać, że wie co mówi. Produkty Tata Harper to komfort dla skóry, widoczne efekty stosowania, uczta dla zmysłów podczas nakładania, idealne konsystencje. Chcemy używać kosmetyków Tata Harper, chcemy być jak Tata Harper.

 

blog_image_2

Marianne Tregoning, twórczyni marki Beyond Organic Skincare, kosmetyków dla wymagających. Przy pierwszym kontakcie z marką widać pasję, profesjonalizm i doświadczenie Marianne. Marianne sama opracowuje formuły, pracuje w laboratorium, dba o najwyższą jakość składników i produktów. Doskonale zna fizjologię skóry, jej potrzeby. Sprawne poruszanie się w świecie roślin pozwala jej na opracowanie precyzyjnych składów ukierunkowanych na konkretny problem pielęgnacyjny. Kosmetyki Beyond są jak „leki” naturalne, naprawią każdą skórę w potrzebie. Odżywią, wzmocnią, nawilżą, ukoją. A troskliwe telefony Marianny prosto z laboratorium wzmacniają poczucie, że zaangażowanie twórcy jest stu procentowe.

SantaVerde_SABINE_BEER

Sabine Beer, twórczyni niemieckiej marki Santaverde, której głównym składnikiem jest aloes rodem ze słonecznej Andaluzji. Sabine w oparciu o swoje osobiste doświadczenia z właściwościami aloesu stworzyła kosmetyki niezwykle przyjazne dla skóry. Swoim troskliwym podejściem dba o każdy szczegół swoich produktów. Można ją spotkać na polu aloesowym, przy obróbce w chłodni, w fabryce i podczas promocji. Nic nie umknie jej uwadze.

magdalena_Beyer_portret

Magdalena Beyer, twórczyni polskiej marki Fridge by yDe. Wolność, młodość, minimalizm to hasła opisujące zarówno markę jak i jej twórczynię. Brawo za odwagę, innowacyjność i oryginalność. Plantacja w posiadłości cystersów oliwskich, robi wrażenie i pokazuje jak pielęgnując tradycję można wyznaczać trendy w przemyśle kosmetycznym.

300x300

 

 

 

 

Renata Ambasz, twórczyni marki Latoille5. Pani psycholog robiąca z miłością kremy, które są terapią dla ciała i zmysłów. To nie jest przypadek. Doskonalenie w terapii manualnej zaprowadziło ją do świata aromaterapii, który otworzył przed nią nowe możliwości. Czasami mamy wrażenie, że u Renaty najważniejsza jest kompozycja zapachowa i jej oddziaływanie na naszą psychikę a efektem ubocznym jest promienna cera.

 

favicon-128x128_wybranyTekst,Warsztat Piękna. Zdjęcie kwiatów, Tata Harper.