Naturalna stylizacja włosów

Jesz organiczną komosę ryżową, śpisz w pościeli z czystej bawełny i używasz naturalnego szamponu i odżywki ( Rahua oczywiścieJ), ale co z produktami do stylizacji włosów? Marka Rahua w swojej ofercie posiada również Natural Styling System, który składa się z trzech naturalnych produktów do stylizacji. Produkty umożliwiają utrwalenie, stworzenie loków oraz nadanie objętości fryzurze bez wysuszenia i zniszczenia włosów. Największym wyzwaniem było stworzenie produktów, które będą posiadały naturalny skład, ale będą również zapewniały odpowiednio silne utrwalanie fryzury. Typowe produkty do stylizacji posiadają silikony i związki syntetyczne. Natomiast produkt Rahua bazują na naturalnym oleju Rahua pozyskanym z lasów Amazońskich i naturalnym cukrze.

Natural Styling System zawiera Voluminous Dry Shampoo, Defining Hair Spray i Cream Wax.

Voluminous Dry Shampoo, to suchy szampon, który jak wszystkie produkty Rahua, łączy w sobie wysoką wydajność z skutecznym działaniem składników aktywnych, które są zdrowie i bezpieczne dla naszych włosów i planety. Połączenie w 100% naturalnych składników takich jak maniok, glinka i gwiazda anyżu pozwalają na oczyszczenie, odświeżenie i nadanie objętości fryzurze. Opakowanie produktu jest również bezpieczne dla środowiska, ponieważ zostało stworzone z materiału poddającego się recyklingowi, bez zastosowania aerozolu. Wystarczy wcisnąć i aplikować produkt.

dry-shampoo-bottle

Defining Hair Spray gwarantuje trwałe utrwalanie włosów, przy zachowaniu miękkości i łatwości rozczesywania włosów. Produkt jest oparty na organicznym alkoholu z trzciny cukrowej, aloesie, zielonej herbacie i polimerach z naturalnego cukru. Ten produkt to naturalne rozwiązanie dla uzyskania trwałej fryzury bez obciążania włosów. Stopień utrwalenia fryzury jest dostatecznie silny, aby stosować ten kosmetyk z różnymi rodzajami akcesoriów do stylizacji włosów – od sprzętu high-tech (suszarki, prostownice i lokówki) po tradycyjne metody (szczotka, wszelkiego rodzaju wałki czy papiloty). Tajemnica tkwi w organicznym cukrze!

defining-hair-spray-bottle_1_1

Rahua Cream Wax pozwala na uzyskanie fryzury pasującej do Twojego wyglądu, nastroju lub okazji. W 100% naturalny produkt pozwala stylizować włosy na sucho i mokro w celu uzyskania trwałej i wymarzonej fryzury. Wosk umożliwia stworzenie dowolnej fryzury w przypadku włosów krótkich, natomiast w przypadku długich utrwala fryzurę. Wosk Karnauba umożliwia stylizację przy jednoczesnym odżywieniu włosów, podczas gdy Palo Santo nadaje piękny zapach. Wosk dobrze zmywa się przy użyciu szamponu. Stylizacja nigdy nie była tak prosta i naturalna.

images

Znasz już naturalne produkty do stylizacji Rahua?

Poznaj produkty

Tłumaczenie Olga Miedzińska, Warsztat Piękna