Aromatherapy Associates – kosmetyki dla ciała oraz duszy.

Produkty brytyjskiej marki Aromatherapy Associates to kosmetyki kultowe i prawdziwy fenomen w urodowym świecie. Marka szybko stała się liderem w swojej dziedzinie i trwa na tej pozycji już od ponad 40 lat. Produkty Aromatherapy Associates  to starannie wyselekcjonowane linie pielęgnacyjne do całego ciała oraz aromaterapii  w domowym zaciszu. Każdy produkt jest prawdziwą terapią dla zmysłów, zamkniętą w najpiękniejszej buteleczce. Linie mają działanie relaksacyjne i uspokajające, inne dodają energii, ożywiają umysł.

„To znaczy dla nas więcej niż biznes, to nasz sposób na życie”

Założycielki marki Aromatherapy Associates Geraldine Howard i Sue Beechey deklarują, że pomysł na jej powstanie wyszedł z wiary w siłę olejków eterycznych oraz ich efekty w stosowaniu na poziomie terapeutycznym. Umiejętnie dobrane mieszanki olejków o odpowiednim stężeniu w połączeniu z aktywnymi wyciągami roślinnymi, dają niesamowite rezultaty w pielęgnacji całego ciała. Efekty stosowania są widoczne gołym okiem: piękna, pełna blasku skóra – wolna od substancji chemicznych i niepotrzebnych syntetyków. Aromatherapy Associates zwraca szczególną uwagę na czystość i bezpieczeństwo stosowania olejków esencjonalnych. W efekcie otrzymuje się najczystsze produkty, które pozwalają olejkom działać szybko i skutecznie w celu poprawy naszego samopoczucia.

Sukces oparty na doświadczeniu

Geraldine Howard i Sue Beechey dzieliły się wiedzą o prawdziwej mocy olejków esencjonalnych i ich niezwykłych efektach na poziomie terapeutycznym od ponad 30 lat. Zaczynając, jako terapeutki we wczesnych latach 70-tych, uczestniczyły w praktycznych doświadczeniach z użyciem olejków esencjonalnych. Obserwując dobroczynny wpływ zapachów na ciało, umysł i emocje swoich klientów, nabrały przekonania o ogromnym potencjale aromaterapii i postanowiły go rozwijać. W ten sposób Geraldine Howard i Sue Beechey podjęły decyzję o założeniu własnej marki, której celem było dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. W roku 1985 została założona firma Aromatherapy Associates. Produkty i zabiegi marki są obecne w ekskluzywnych hotelach i spa w ponad 50 krajach na świecie.

Dla umysłu, ciała i duszy

Zapachy olejków eterycznych mają niezwykle silny wpływ na nasze emocje, podczas gdy ich składniki oddziałują na nasze ciało. Produkty Aromatherapy Associates do demakijażu twarzy , kremy i maski oraz produkty do kąpieli, balsamy, czy zapachy do pomieszczeń, zmieniają codzienne czynności w luksusowe rytuały. Wykorzystywane ekstrakty są pozyskiwane z absolutnie najwyższej jakości roślin, z całego świata. Aromaterapia jest idealnie czystą, w pełni naturalną metodą łagodzenia lub usuwania bardzo wielu i bardzo rożnych dolegliwości, a szeroka gama produktów Aromatherapy Associates zapewnia zapachową terapię na poziomie profesjonalnych zabiegów SPA.

Na czym polega wyjątkowa jakość marki?

 Bazowe składniki w produktach Aromatherapy Associates dobierane są z dbałością o  ich naturalne powinowactwo do olejków esencjonalnych, aby wydobyć z nich dobroczynny potencjał działania. Zamiast zwykłej wody, w produktach zastosowana została  regenerująca, naturalna Woda Różana.  Każda formuła, została starannie opracowana z użyciem bogatych w witaminy i omega kwasy olei takich jak Jojoba, Shea, Wiesiołek, Murumuru czy z nasion Arktycznej Truskawki. Produkty charakteryzują się niespotykanie bogatym stężeniu olejków. Profesjonalne oleje do ciała marki zawierają 2,5% skoncentrowanych olejków esencjonalnych, olejki do twarzy i inne produkty do ciała 3%, natomiast olejki do kąpieli i pod prysznic 30%. Wyjątkowo dopracowane składy Aromatherapy Associates, z wykorzystaniem tradycyjnych metod aromaterapii sprawiają, że produkty marki spełniają najwyższe oczekiwania klientek na całym świecie, chcących doświadczyć luksusowej pielęgnacji dla ciała i zmysłów we własnym domu.

 

 

Kosmetyki Aromatherapy Associates w Warsztacie Piękna

 

Justyna, Warsztat Piękna