Biologicznie aktywne. Naturalnie skuteczne.

Twórcy Beyond Organic Skincare uważają, że natura i otaczająca nas przyroda dały nam wszystko, czego potrzebujemy do odżywiania, wspierania, uzdrawiania naszych organizmów. Piękno i naturalna czystość przyrody zainspirowały pomysłodawców Beyond Organic Skincare, wzbudzając w nich pasję do stworzenia unikalnych produktów do pielęgnacji skóry. Jak sami twierdzą, przekształciło się to niemal w obsesję, która spowodowała, że wyszli poza robienie naturalnych, organicznych preparatów. Celem ich poszukiwań stało się dostarczenie  najczystszych, przyjaznych dla zdrowia, powstających z zachowaniem zasad etyki, skutecznych produktów. Motto marki – słowa Alberta Einsteina: „Spójrz głęboko w naturę, a zrozumiesz wszystko lepiej.”, przyświeca im w działaniach do dziś.

Beyond Organic Skincare wytwarza certyfikowane organiczne kosmetyki na bazie tylko certyfikowanych i naturalnych składników. Produkty do pielęgnacji skóry zawierają między innymi organiczny rokitnik, nienasycone kwasy omega – 3, 6, 7 i 9, witaminy, antyoksydanty oraz ponad 190 innych aktywnych biologicznie składników wykazujących prawdziwie skuteczne działanie – naturalnie!

Ponadto, badania kliniczne wykazały skuteczność działania naturalnych składników aktywnych obecnych w kosmetykach Beyond Organic. Daje to pewność, że produkty działają regenerująco na komórki skóry, zwiększają jej nawilżenie i przyspieszają leczenie.

Wszystkie produkty Beyond Organic Skincare są wysokoskoncentrowane, dzięki czemu są bardziej wydajne i wystarczają na dwa razy dłużej niż tradycyjne kosmetyki.

Produkty Beyond Organic Skincare otrzymały certyfikat jako produkty organiczne
od organizacji BDAA (Biodymamiczne Stowarzyszenie Rolnicze w Anglii), która przed laty zapoczątkowała działalność pro-ekologiczną i organiczną, oraz wprowadziła holistyczne podejście w hodowli i uprawach na organicznych angielskich farmach.
Kosmetyki Beyond Organic Skincare posiadają również certyfikat NaTrue – międzynarodowej jednostki certyfikującej zrzeszającej producentów kosmetyków naturalnych.

Beyond Organic Skincare działa zgodnie z zasadami handlu etycznego. Zarówno kosmetyki, jak i ich składniki, nie są testowane na zwierzętach, są odpowiednie dla wegetarian, mają niski poziom tlenku węgla, opakowania pochodzą z odzysku i nadają się do ponownego przetworzenia.

W ciągu ostatnich dziewięciu lat produkty z linii pielęgnacyjnej Beyond Organic Skincare zdobyły ponad 20 nagród.

Jako firma produkująca kosmetyki naturalne Beyond Organic Skincare uiszcza roczną opłatę, która jest przekazywana na rzecz jednostek certyfikujących (not-profit). Środki te przeznacza się na pokrycie kosztów administracyjnych oraz inspekcji przeprowadzanych przez te organizacje. Dzięki wspieraniu działalności organizacji certyfikujących konsumenci mają gwarancję, że otrzymują produkty w 100% organiczne, takie jak kosmetyki  Beyond Organic Skincare.

Za co kochamy kosmetyki Beyond Organic Skincare

  • Imitują naturalną barierę ochronną skóry, dzięki czemu pobudzają ją do odnowy.
  • Uszczelniają naskórek, aby nadmiernie nie uciekała z niego woda.
  • W każdym kosmetyku wszystkie składniki są aktywne, co przyspiesza proces regeneracji skóry.
  • Zawierają naturalne roślinne lipidy, które są niezbędne dla naszej skóry, aby zachowała młodość i świeżość.
  • Dobrze odżywiają skórę, co w efekcie przekłada się na jej zdrowy i promienny wygląd.
  • Dają komfort nawilżenia i elastyczności.
  • Pielęgnują skórę całego ciała dzień po dniu, poprawiając jej kolor, strukturę i elastyczność.

Beyond Organic Skincare