Marka Beyond Organic Skincare z nowym certyfikatem organicznym.

Chociaż prawo nie wymaga od marek organicznych certyfikowania swoich produktów, Beyond Organic Skincare zdecydowało się udowodnić czyste pochodzenie składników      z linii Sea-Buckthorn poprzez zdobycie certyfikatu organicznego. Co to oznacza? Każdego roku, wykwalifikowana grupa specjalistów odwiedza laboratorium marki, aby przeprowadzić inspekcję wszystkich składników, sposobu ich przetwarzania oraz procedur, według których powstaje każda formuła. Szczegółowa analiza umożliwia potwierdzenie organicznego pochodzenia składników, tak aby klienci marki mogli mieć pewność, że opis, który widnieje na opakowaniu ma odzwierciedlenie w jakości                    i skuteczności działania. Dzięki temu jako konsumenci wiemy, co naprawdę nakładamy na swoją skórę.

OF&G (Organic Farmers & Growers) to jedna z najważniejszych organizacji zajmujących się certyfikowaniem pod względem pochodzenia organicznego. Jest pierwszą tego typu organizacją działająca na terenie Wielkiej Brytanii od 1973 roku, zatwierdzoną przez organy rządowe.

Linia rokitnikowa Sea Buckthorn to seria kosmetyków odżywczych do pielęgnacji twarzy   i ciała, a także produkty dla wrażliwej skóry dziecka. Każdy z nich zawiera wysokiej jakości olejki naturalne, ekstrakty roślinne, bez grama szkodliwych substancji. Moisturising Day Cream, Regenerating Night Cream oraz Rejuvenating serum to nasze absolutne bestsellery, które sprawdzają się w pielęgnacji różnych typów skóry i skutecznie przeciwdziałają oznakom starzenia się. Nasze klientki pokochały także organiczną maść Rescue Salve, niezbędnik na problemy skórne: stany zapalne, atopowe zapalenie skóry, wszelkiego rodzaju podrażnienia i zaczerwienienia. Wśród produktów z linii Sea Buckthorn znajdziecie też naturalne balsamy i olejki do ciała oraz produkty dziecięce, w tym organiczny krem Happy Baby do pielęgnacji skóry dziecka już od pierwszych dni.

Niezmiernie się cieszymy, że nasze marki biorą udział w szerzeniu zdrowej pielęgnacji        oraz przejrzystości w produkcji kosmetyków naturalnych. Jeśli szukacie produktów czystych, w stu procentach bezpiecznych dla skóry, Beyond Organic Skincare to marka, której ufamy w ciemno.

 

Justyna, Warsztat Piękna